Ekibimiz

Eczacı Hülya Çetişkol Topçu

 

Eczacı Özgül Rezan Celepci

1975 yılında doğdum. Yozgat Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan bir yıl sonra -1994’te- Ege Ünivesitesi Eczacılık Fakültesi’ne kaydoldum. 2002 yılında Türkan Şoray’dan esinlenerek adını koyduğum “Sultan” ünvanlı eczanemi açtım. “Hastalığa değil ruha bakış” misyonuyla serbest eczacılığa devam etmekteyim.

“Başarılı olmak çok çalışmayı gerektirir.” felsefesiyle  birçok kişisel ve meslekiçi eğitime katıldım. 2015-2019 yılları arasında Çevreci Eczacılar Kooperatifi Denetleme ve Yönetim Kurullarında görev alarak, kurum bünyesinde eğitimler ve organizasyonlar planladım. Beş sene içinde birçok aromaterapi, Schüssler tuzları ve yüz analizi, homeopati, meslek içi gelişim eğitimleri düzenledim.

2015 yılından bu yana farklı eğitimcilerle birçok aromaterapi eğitimine katıldım. 2019 yılında Medipol Üniversitesi Tıbbı Aromaterapi sertifika programından mezun oldum.

2017 yılında başladığım homeopati yolculuğum halen devam etmektedir. 2019 yılında Medipol Üniversitesi Homeopati sertifika programınından mezun oldum. Homeopat Ecz. Sebati Bilgiç ile ileri homeopati eğitimim de bir yandan devam etmektedir.

Daha çok kişiye ulaşmak, “iyiliğin” daha çok kişiye ulaştırılmasına aracı olmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

 

1978 Konya doğumluyum. Gazi eczacılık mezunuyum. 17 yıllık eczacıyım, işimi gerçekten çok seviyorum insanların sağlığına dokunmak, onların şifasına vesile olmak bizleri gerçekten çok mutlu ediyor. Meslek hayatım boyunca her türlü eğitime hep gitmeye çalıştım, ister meslek içi eğitim ister farklı eğitimler olsun.

Son 4.-5 yıldır da alternatif tıp eğitimlerine yönelmeye başladım. Modern tıbbın bazı otoimmün hastalıklarda yetersiz gelmesi, hastalıkların tekrar tekrar nüksetmesi, tedavi olanaklarının çok sınırlı olması, ruhun da tedavi edilmesi gerektiğine olan inancımı ve ilgimi artırdı.

Kadim bilgilerin olduğu eski tedavi biçimlerini iyice araştırıp onlarla ilgili çeşitli eğitimler aldım. Medipol Üniversitesi’nin Homeopati ve Aromaterapi eğitim sertifikalarını tamamladım.

Halen, 3 yıldır, homeopati eğitimlerimiz devam ediyor.

Bana iyi gelen herkese iyi gelir, benim ruhuma iyi gelen diğer ruhları da tedavi eder düşüncesiyle kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et