Hakkımızda

Vizyonumuz

Hedefimiz aromaterapi, homeopati ve schüssler mineralleri gibi bütüncül tıp alanlarında, gerek eğitim, gerekse mineral ve remedi temininde Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir ağı olmak.

Misyonumuz

Sağlık profesyonellerine bütüncül tedavi konusunda farkındalıklarını artıracak olan tıbbi eğitimler ile katkı sağlamak ve bu alanda birçok doktor ve eczacı arkadaşımıza ulaşabilmek.

Hakkımızda

Biz 2 eczacı arkadaş, aklımızdaki oluşumu birbirimize anlattığımızda zaten ikimiz de eğitim için bir şeyler yapmak gerektiğinin idrakinde olduğumuzu anladık.

3E Potens olarak, 2 eczacı, 2 homeopat, 2 aromaterapi uzmanı olarak eğitim şirketimizi kurduk.

Zaten yıllardır ister meslek içi, ister kişisel gelişim, ister holostik yaklaşım gerektiren bütün eğitimlere iştirak ediyorduk. Artık kendi eğitim şirketimizle hedeflerimize ulaşmak ve meslektaşlarımıza istedikleri eğitimi sunmak daha kolay olacaktı.

Amacımız bütüncül tedavi adı altında çeşitli eğitimler düzenleyerek Türkiye’de homeopati, aromaterapi ve schüssler minerallerini eczacı ,doktor arkadaşlarımıza ve sağlık profesyonellerine iyice tanıtmak ve AlaSera,SeraDerma,ZincTrio ve Toothmyth ürünlerimiz ile sağlık adına çalışmalarımızı devam ettirmek...

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et